1.SK PROSTĚJOV
FC BANÍK OSTRAVA

Přátelský z., So 07.07 15:30

1. SK PROSTĚJOV2
FC BANÍK OSTRAVA1

FC ZBROJOVKA BRNO

Přátelský z., So 07.07 10:30

1. SK PROSTĚJOV1
FC ZBROJOVKA BRNO2

SK SIGMA OLOMOUC

Přátelský z., Út 03.07 15:30

1. SK PROSTĚJOV7
SK SIGMA OLOMOUC2

MFK VÍTKOVICE

Přátelský z., Pá 29.06 17:30

1. SK PROSTĚJOV0
MFK VÍTKOVICE1

1. SK PROSTĚJOV

17. kolo, Út 12.06 18:00

FC HLUČÍN0
1. SK PROSTĚJOV2

1.HFK OLOMOUC

29. kolo, So 09.06 17:00

1. SK PROSTĚJOV4
1.HFK OLOMOUC2

FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ

28. kolo, Pá 01.06 17:00

1. SK PROSTĚJOV2
FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ0

1. SK PROSTĚJOV

27. kolo, So 26.05 17:00

SK HS KROMĚŘÍŽ2
1. SK PROSTĚJOV6

SK JISKRA RÝMAŘOV

16. kolo, St 23.05 17:00

1. SK PROSTĚJOV5
SK JISKRA RÝMAŘOV1

SK LÍŠEŇ

26. kolo, Pá 18.05 17:30

1. SK PROSTĚJOV2
SK LÍŠEŇ6

FC Sellier&Bellot VLAŠIM

1. kolo, So 21.07 17:00

1. SK PROSTĚJOV
FC Sellier&Bellot VLAŠ..

1. SK PROSTĚJOV

2. kolo, So 28.07 10:15

FK FOTBAL TŘINEC
1. SK PROSTĚJOV

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

3. kolo, So 04.08 17:00

1. SK PROSTĚJOV
FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1. SK PROSTĚJOV

4. kolo, Ne 12.08 17:00

SK DYNAMO Č. BUDĚJOVIC..
1. SK PROSTĚJOV

FC HRADEC KRÁLOVÉ

5. kolo, So 18.08 00:00

1. SK PROSTĚJOV
FC HRADEC KRÁLOVÉ

FC ZBROJOVKA BRNO

6. kolo, So 25.08 00:00

1. SK PROSTĚJOV
FC ZBROJOVKA BRNO

1. SK PROSTĚJOV

7. kolo, Pá 31.08 19:00

1. SC ZNOJMO
1. SK PROSTĚJOV

FK ÚSTÍ NAD LABEM

8. kolo, So 15.09 17:00

1. SK PROSTĚJOV
FK ÚSTÍ NAD LABEM

1. SK PROSTĚJOV

9. kolo, So 22.09 10:15

FK BANÍK SOKOLOV
1. SK PROSTĚJOV

FK PARDUBICE

10. kolo, So 29.09 16:30

1. SK PROSTĚJOV
FK PARDUBICE

Píchal v nominaci repre U18

Píchal v nominaci repre U18

Náš odchovanec a v současné době jeden z největších talentů i v nové sezoně pokračuje v reprezentačních výběrech

V nově  rodícím se  výběru reprezentantů do 18 let nechybí ani zástupce 1. SK , když k turnaji Václava Ježka dosal nominační pozvánku také DAVID PÍCHAL. 

24. ročníku tradičního letního turnaje reprezentací do 18 let se účastní osm týmů. Hrát budou ve dvou skupinách. Český celek se utká ve skupině A s Islandem (22. 8. od 17:00 ve Slaném), s Ukrajinou (23. 8. od 18:00 v Libčici n. Vlt.) a se Slovenskem (25. 8. od 17:00 v Ostré). Zápasy o konečné umístění jsou na programu 26. 8. od 11, 14 a 17 hodin.

Diskuze

Tabulka

1. 1. SK PROSTĚJOV 0 0:0 0
2. 1. SC ZNOJMO 0 0:0 0
3. FC HRADEC KRÁLOVÉ 0 0:0 0
4. FC MAS TÁBORSKO 0 0:0 0
5. FC VYSOČINA JIHLAVA 0 0:0 0
6. FC ZBROJOVKA BRNO 0 0:0 0
7. FK BANÍK SOKOLOV 0 0:0 0
8. FK PARDUBICE 0 0:0 0
9. FK ÚSTÍ NAD LABEM 0 0:0 0
10. FK VARNSDORF 0 0:0 0
11. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 0 0:0 0
12. MFK CHRUDIM 0 0:0 0
13. MFK VÍTKOVICE 0 0:0 0
14. SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE 0 0:0 0
15. FC Sellier&Bellot.. 0 0:0 0
16. FK FOTBAL TŘINEC 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
Statutární město PROSTĚJOV TK PLUS OLOMOUCKÝ KRAJ PROSTĚJOVSKÝ VEČERNÍK NIKE Domovní správa Prostějov VAK PROSTĚJOV
AZ reklama
SEZAKO
SEZAKO SMÉKAL
MECHANIKA FORTUNA MŠMT TOP4FOOTBALL EKKL DT

Počet návštěv: 93012
Posledních 30 dnů: 13378 | Posledních 7 dnů: 3473 | Poslední den: 376

© 2018 1.SK PROSTĚJOV | Všechna práva vyhrazena | tomas.cepa83@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne