so 16. 3. 2024 10:30 @ Olympijská ul.-tráva, SpSM-U 13 JIH, 27. kolo

1. SK Prostějov - TJ Bedřichov 7:2 (2:1)

Branky: 47., 74., 79. Bartl, 6. Bílek, 30. Vybíral, 51. Valachovič, 58. Zbíral

Sestava: Soldán - Rozehnal, Motyčka, Valachovič, Musil - Švécar, Bílek - Bartl, Funk, Zbíral - Matouš

Střídání: Zdřálek, Rus, Saulich, Vybíral

Začátek jarní sezóny má za sebou i tým U13, který se za slunečného počasí představil na domácí půdě proti soupeři z Bedřichova. Už od přípravy tým působil motivovaně což potvrdil po celou dobu i na trávníku. Na soupeře jsme nasadili vysoký pressink a byli po celou dobu aktivní. Naši hráči se dostávali po pěkných a nápaditých akcí do zakončení a jen díky šikovnosti gólmana a nepřesné mušce končí poločas jen vedením 2:1. Ve druhém poločase ještě sešlápněte plyn a soupeře už k moc situacím okolo našeho vápna nepustíme. Naopak sami přidáváme branky a řadu situací ještě nedohrajeme do zakončení. Všechny hráče chválíme za přístup k utkání a děkujeme fanouškům za jejich podporu.