čt 28. 3. 2024 10:00 @ Havlíčkův Brod, MSŽD-U 15 sk. D, 16. kolo

U15: FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov

MSŽD-U 15 sk. D

FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov 2:1 (1:0)

Branky: Zapletal Denis

Sestava: Spurný (41. Svoboda), Zapletal A., Halouzka, Kupka, Hajkr (41. Zapletal D.), Kanka (41. Přikryl R.), Přikryl M., Čížek, Cibulec, Stejskal (66. Kubalák), Sikora

Dnešní zápas byl z naší strany v prvním poločase brutálně nepřesný a hlavně namistrovaný. Vůbec jsme neplnili věci, které umíme a v čem jsme dominantní. Zbytečně jsme přidržovali míče, bez důrazu a emocí. Hra nahoru byla úplně na náhodu. Zato soupeř od začátku byl aktivní v pohybu a hlavně týmový. Po zbytečným rohu prohráváme do šatny za stavu 1:0. Po bouřce v šatně a prostřídání je nás plné hřiště, najednou máme konečně převahu jak na míči, tak i ve vápně. Srovnáváme na 1:1 a chceme se porvat ještě o vítězství, ale bohužel jako v každém zápase zahazujeme tutovky, jako že jdeme sami na brankáře a nedáme. Tak zase zapadáme do průměru první půle. To využívá soupeř a střílí zpoza vápna branku, na kterou už bohužel nejsme schopni reagovat. Dneska velká facka, ale je třeba zvednout hlavu a připravit na další zápas!