st 8. 5. 2024 13:15 @ Na Stoupách - tráva, MSDL ml., 30. kolo

U17: FC Vysočina Jihlava - 1. SK Prostějov

MSDL ml.

FC Vysočina Jihlava B - 1. SK Prostějov 3:4 (3:3)

Branky: 21. Ondris, 26. Koláček, 31. Palčo, 89. Janošík

Sestava: Pavlů - Koláček, Ondris, Spurný (81. Tsymbal) - Sláma (46. Závodský), Janošík, Schweidler (81. Charvot), Zajíček - Molík (58. Páleník), Palčo (73. Paseka), Struhár

Na dnešní zápas se na nás soupeř velmi dobře připravil a s pěti útočníky a dlouhými míči úplně dostává ze hry náš presink a půl sestavy. Než si na to přijdeme prohráváme 2:0 a vypadá to s námi špatně. Naštěstí si pomůžeme standartkami a otáčíme utkání během 10 ti minut. Do druhého poločasu přejdeme na 4 obránce a jsme v defenzivnějším postavení. Na konci se utkání láme a vyhrát mohly oba týmy. Naštěstí okamžik zápasu na sebe bere Filda Janošík a vystřelil 3 body. Nám chyběla druhý poločas větší odvaha při napadání a hře 1 na 1 a agresivita. Nicméně pochvala pro hráče, že na změnu rozestavení v poločase dobře zareagovali.