pá 8. 3. 2024 10:00 @ Olympijská ul., UMT, MSDD-E st, 16. kolo

MSDD-E st.

1. SK Prostějov - 1. HFK Olomouc 1:1 (0:1)

Branka: 90.+1 Bílý

Sestava: Tesáček - Nesvadba, Kuhnel, Novotný R., Matula (70. Vyrpubal) - Kaštyl, Kovář (46. Bílý), Kratina (63. Balenčin) - Macháň (63. Liška), Racek, Navrátil O. (70. Vágner)

Předehrávané utkání jsme začali aktivně. Vytvářeli si šance od samého začátku, ale zároveň jsme nechávali okna pro tým soupeře a jeho rychlé brejky. Našim hráčům dnes vázla koncovka, vše jsme přehrávali, předržovali míče a místo přímočarosti jsme akce zbytečně zdržovali. Soupeř nás v poslední minutě prvního poločasu potrestal za naši lehkovážnost rychlým brejkem. Ve druhém poločase více držíme míč, ale nadějné situace nedohrajeme, soupeř inkasuje dvě červené karty za faul a nesportovní chování a nám se podaří v samém závěru vyrovnat na 1:1. Hráči ukázali velmi dobré momenty, ale bohužel dnes nám chyběla kvalitnější koncovka a brali bychom 3 body.