ne 7. 4. 2024 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSDL st., 20. kolo

MSDL st.

1. SK Prostějov - SK HS Kroměříž 0:4 (0:1)

Sestava: Šnajdr - Vyroubal, Trunda, Pavela, Vágner - Černoch (10. Kaštyl), Šídlo (79. Kratina), Navrátil D. - Balenčin (69. Balenčin), Tomaj, Macháň (79. Matula)

ČK: 86. minuta Šnajdr

Těžko hodnotit utkání. Herně vyrovnaný zápas, kdy jsou šance na obou stranách. Bohužel my nedáme branku ani po chybě gólmana do prázdné brány a soupeř po naší chybě, kdy nahrajeme jejich útočníkovi přímo před bránu, dává na 1:0. Ke konci poločasu máme tlak, nastřelíme tyč. Ze samostatných úniků vytvoříme jen rohové kopy… Nejsmutnější je chování některých našich hráčů, kdy neustále komunikují se sudími, se soupeřem, s trenéry soupeře i diváky. Nejen, že musíme střídat skrze zranění již v 10. minutě, ale další střídání musíme dělat skrze karetní ohrožení.