ne 7. 4. 2024 12:00 @ Kučerova - UMT, 1.liga starších žákyň Morava, 15. kolo

Sestava: Stará, Sklenářová, Kalabisová, Filipová, Kalousková, Lhotová, Koudelková, Langrová, Petráňková, Václavková, Mikulová

Střídání: Všetičková, Nováková, Burešová, Růžičková)

Branky: 3x Lhotová, 2x Langrová, Petráňková

Slibně rozjeté jaro, co se bodového zisku týče potvrdily hráčky Prostějova i na “horké” půdě Líšně.

Naše hráčky měly utkání od začátku pod kontrolou, ale přizpůsobení se soupeři a laxní počínání zejména stoperské dvojice a nulová komunikaci mezi řadami způsobila první inkasování v jarní části do branky Staré. Přesto jsme v poločase vedli po brankách Lhotové, Petráňkové a Langrové 1:4.

Druhý poločas zahájily zejména většinou střídající hráčky a dostaly tak šanci se ukázat.

Zlepšili jsme otáčení hry a dařilo se nám zrychlením hry a přenesením těžiště rozbíjet hluboký blok soupeřek a dostávali jsme se tak do zajímavých šancí.

Utkání hodnotíme pozitivně z hlediska výsledku a minutáže slabších hráček, ale herně se nám dnešní utkání příliš nepovedlo - přizpůsobili jsme se.

Na druhou stranu respekt před dívkami ve velkém vedru na umělé trávě a s časem výkopu 12:00.