Karel Kroupa

Karel Kroupa

O vstupu do utkání…

Začátek utkání byl konečně podle našich představ. Podařilo se nám dát rychlý gól, soupeř asi zůstal ještě v kabině, nevím, ale tohle přesně pomůže, když na týmu leží pověstná deka, aby to z mančaftu spadlo.

O motivaci…

Motivace je stejná na každý zápas, ale věděli jsme, že konečně nehrajeme s mančaftem z první pětky, že to je nám rovný mančaft. Chtěli jsme na něj vlítnout, což se podařilo, dali jsme rychlé góly a pak diktovali tempo.

O druhé brance v pořadí a reklamovaném ofsajdu…

Co se týče mojí první branky, nemohu to říct na sto procent, ale v momentě rozehrání jsem sebou trochu cuknul zpět, takže si myslím, že soupeřem reklamovaný ofsajd nebyl, ale nelze to tvrdit.

O druhém poločase…

Po přestávce soupeř chtěl se stavem utkání něco udělat, my jsme chtěli udržet aktivitu. Soupeřův gól padl ze standardní situace, když to hráč takhle pěkně kopne, nelze s tím nic dělat. Ale jinak jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou. Soupeř otevřel hru, takže se jim vzadu otevíraly okna, prostoru na vstřelení dalších branek bylo dost.

O pomoci psychice…

Pět vstřelených branek hodně pomůže, ale nesmíme přestat pracovat. Musíme jet do Ústí s tím, abychom tyto body z domácího hřiště potvrdili.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *