zápas v ústí nad labem

Ráno cesta do Ústí, večer zápas

Celý pátek věnován zápasu. Tak vypadá program našich fotbalistů, kteří už ráno vyrazí na dlouhou cestu do severních Čech. Po obědě totiž mají naplánovaný odpolední klid a zápas s domácí Armou má výkop večer v 18 hodin.

Ústecký klub má pro eskáčko zvláštní příchuť. Bylo to totiž právě domácí vítězství nad tímto týmem, které v půlce září znamenalo poslední tříbodový zisk až do současnosti. Vítěznou trefu si připsal ve čtvrté minutě nastavení Fládr, který střídal dvě minuty před koncem řádné hrací doby.

Ústecká Arma začala sezónu výborně a do Prostějova přijela jako lídr tabulky. Od té doby se pohybuje zhruba mezi pátým a sedmým místem, ovšem stále pokukuje o něco výš. „Baráž je to, co tady neoficiálně zní. Byl by to dobrý počin pro FK Ústí nad Labem. Věřím tomu, že kádr je připraven tyto pozice atakovat,“ zmínil na předsezónní tiskové konferenci výkonný ředitel klubu Petr Heidenreich.

Z něj přes zimu odešli čtyři hráči, citelný byl především odchod Martina Jindráčka. Na post Michala Leibla přišel Oliver Janso (z Trnavy), dále tým posílili Matěj Valenta (hostování ze Slavie), Michal Šimeček (hostování z Teplic) a Václav Prošek (přestup z Táborska).

Kouč Aleš Křeček měl před rokem s týmem úplně jiné starosti a to tým zachránit od sestupu. Letošní jaro začala Arma výborně vítězstvím v Třinci, které však doma nepotvrdila a s Vlašimí uhrála pouze bezbrankovou remízu. Těžký zápas absolvovala na hřišti zachraňujícího se Žižkova, kde nejtěsnějším skóre vyhrála, doma ovšem stejným výsledkem podlehla Českým Budějovicím.

O minulém víkendu dokázala uhrát bezbrankovou remízu na Zbrojovce, když hrála čtyřicet minut v oslabení bez vyloučeného brankáře Tvrdoně. Ústí v Brně nastoupilo v sestavě Tvrdoň – Prošek, Brak, J. Peterka, Janso – M. Bílek, Nágl, Valenta (53. Lindr), Strada – Šup (63. Pimpara), Miskovič (90+2. Matějka).

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *