zápas_vítkovice

Už v pátek v podvečer hrajeme ve Vítkovicích

Na poslední bezbrankovou remízu by nejraději navázali hráči 1.SK Prostějov v pátek ve Vítkovicích. Na podzim jsme sice na výsledek žehrali, když jsme nastřelili dvě tyče Kroupou a Koudelkou, jenže teď by se hodil.

Ve Vítkovicích bylo vedení klubu po podzimu spokojeno, ne tak trenér Jiří Balcárek, který si představoval bodů o trochu víc. Vítkovice přes zimu posílily o pětici mladých hráčů, většinou do ofenzivní činnosti.

Jarní sezóna ostravskému týmu zatím vcelku vychází, jedinou hořkost porážky poznali Balcárkovi svěřenci doma od Českých Budějovic. Doma ovšem porazili Táborsko a především Jihlavu, úspěšní byli i v Chrudimi. V posledním domácím utkání remizovali doma s ústeckou Armou 1:1 v sestavě Květon – Celba, Mikula, V. Cverna, Surzyn – Pašek, Motyčka, Holiš, Bzirský (84. Januška) – Matěj (72. Chvěja) – Vasiljev (58. Kaloč).

„Bude to hrozně těžký zápas. Máme sedmadvacet bodů, ale chceme přivézt konečně i nějaké z Vítkovic. Ty mají kvalitní mužstvo, mají hodně bodů, takže hrají v klidu. Potřebovali bychom dovézt nějaké body zvenku, abychom doma zase nemuseli hrát o život,“ přeje si trenér Oldřich Machala.