Do Varnsdorfu pojedeme dobře naladěni

V neděli ráno odjíždějí naši fotbalisté k předposlednímu venkovnímu utkání tohoto soutěžního ročníku. A pojedou přece jen v lepší náladě, protože podle dnešních výsledků již nemohou být předstižení Žižkovem a díky lepší vzájemné bilanci zápasů ani Znojmem. Jinými slovy jistotu pokračování druholigové soutěže Prostějov už má.

Velmi smolná byla podzimní domácí porážka s Varnsdorfem, ke které nemuselo dojít, nebýt neproměněné penalty. Nikdo však není neomylný.

Varnsdorf na jaře pokračuje v nenápadných, ale kvalitních a efektivních výkonech. Daří se mu lépe venku než doma, kde Varnsdorf remizoval hned třikrát a porazil až brněnskou Zbrojovku. Zato venku svěřenci trenéra Davida Oulehly sbírali body jak na běžícím páse, dokud nepodlehli 1:3 Jihlavě, pak 0:2 Třinci a stejným poměrem i na Žižkově. V zatím posledním kole však nečekaně přehráli venku ústeckou Armu 2:0, když se trefili Barac a Schön.

Nás nastávající soupeř nastoupil v derby v sestavě Porcal – Zbrožek, Kouřil, M. Kubista, Heppner – Kodeš, Bláha – Rudnickij, Kocourek (74. Schön), Rudzan (81. Barac) – Dordić (67. Ondráček).