Poznámka kapitána

O sobě…

Měl jsem v podstatě týden na to, abych se na zápas nachystal, což v mém věku je podle mě málo. Potřeboval bych ještě tak dva týdny, abych byl v nějaké optimální formě a byl na zápas připraven. Snažil jsem se to dohnat, doběhat, moc to nešlo. Bylo to stále ještě pod prášky, ale prst je ve fázi, kdy už s tím šlo trénovat a také jít do zápasu. Kdyby se dalo střídat víc hráčů, tak v sedmdesáté minutě by pro mě bylo optimální jít dolů.

O první půli…

Neproměněná penalta nás trochu hodila dozadu, ono to tak někdy bývá. Celý první poločas by bylo nejlépe rychle hodit za hlavu, samozřejmě je nutné si k tomu něco říci, protože takový první poločas už snad nemůžeme nikdy zahrát. Horší poločas jsem tady snad ještě nezažil.

A po přestávce…

Ovšem za druhý poločas musím kluky pochválit, protože to jsme ukázali morální sílu, za to jsme si zasloužili minimálně bod, i když jsme doufali ve tři body. O přestávce to samozřejmě bylo v kabině hodně důrazné, zjednodušili jsme hru a nejednou to šlo. Při výskoku v šestnáctce jsem cítil zatažení, podle mě to byla jasná penalta.

O zápasech tohoto týdne…

Příští týden bude náročný, předpokládám, že trenéři dají šanci všem hráčům. Čekají nás dva venkovní zápasy, musíme začít od toho pohárového, postoupit, a pak jet do Sokolova urvat body, když jsme teď ztratili doma dva. Je potřeba stále pracovat naplno a čekat, že to tam začne padat. Od toho máme třeba pohárové utkání, kdy se může podařit dát více gólů. Nemá cenu se v tom ještě víc utápět.