zápas_varnsdorf

Po reprezentační pauze přivítáme doma Varnsdorf

Sobotní 8. kolo Fortuna národní ligy v Prostějově bude probíhat poněkud netradičně. Týden po oslavách 115. výročí klubu nás čekají hned dvě další sváteční akce. A sice XXXVII. Prostějovské hanácké slavnosti a v rámci celé ligy také VÍKEND OTCŮ. Všichni však věříme , že jedničkou bude každopádně fotbal a naše 1.SK a také sváteční velká „hodová“ návštěva

Po odehraných sedmi kolech se oba celky, které proti sobě nastoupí, pohybují v druhé polovině zatím vyrovnané tabulky a případný úspěch ve vzájemném utkání by pro oba mohl znamenat odpíchnutí se směrem k vyšším příčkám. Očekávat se tak dá urputný boj o každá metr hřiště a rozhodnout by mohla klidně jedna vstřelená branka. Ani jeden z týmů se zatím neprezentuje nijak závratnou střeleckou formou, hosté z Varnsdorfu patří v počtu obdržených branek na samotný chvost tabulky.

Trenér hostujícího Varnsdorfu David Oulehla po přátelském utkání s Jabloncem, které náš soupeř odehrál v reprezentační pauze prohlásil: „Vstřelili jsme tři branky a hodně dobrých věcí jsme nedotáhli, chyběl nám klid a větší přesnost ve finální fázi. Tam musíme jít s větší agresivitou a drajvem. (5:3 výhra Jablonce)

Trenér Machala bude určitě postrádat vykartovaného Biolka s Pernatskyim, velice nepravděpodobný je start Suse a určitě také nebude hrát Korovikov, který odešel hostovat do Vyškova. Při skládání sestavy bude náš trenér moci použít nově příchozího Patrika Slaměnu ze Zlína a možná i Honzy Poláka, jenž se po uzdravení svého zranění zapojil do tréninku.