MOL Cup Slovan Liberec

Zítra zajíždíme na půdu prvoligového FC Slovan Liberec

V rámci 3. kola MOL Cupu 2019/2020 zajedeme ve středu poměřit síly se slavným Libercem, který okupuje desátou příčku naší nejvyšší soutěže. Tým, který se stal třikrát mistrem české ligy, vede zkušený Pavel Hoftych jenž trénoval i reprezentační juniorku. Nejlepším střelcem Slovanů je potom Roman Potočný se čtyřmi brankami. Tento vytáhlý útočník se podílel jednou brankou i na porážce Sparty Praha 3:1 v sedmém kole.

V české lize naposledy remizovali Liberečtí v Opavě 1:1. Stejný výsledek uhráli i kolo předtím s Teplicemi. Předpokládá se tedy, že si na našem druholigovém týmu budou chtít smlsnout a zvednout si sebevědomí.

Hráči z pod Ještědu vstupují do další fáze českého poháru po vyřazení Mariánských Lázní. Soupeře na konci srpna porazili 5:2.

FC Slovan Liberec nastoupil naposledy v této sestavě: Nguyen – Fukala, Kačaraba, Mikula, Hybš – Breite, Oscar – Malinský, Baluta, Pešek – Musa.

Naši borci ve druhé nejvyšší soutěži prohráli v Líšni 3:0. Na hřišti jsme sice působili fotbalověji, ale zradila nás finální fáze s koncovkou. Výsledek byl pro tým vedený Oldřichem Machalou až příliš krutý a neodpovídal vývoji utkání.
V českém poháru jsme postoupili do třetího kola přes Dolní Benešov výhrou 3:2 a kolo předtím jsme si poradili s týmem Strání 3:1.

1.SK Prostějov nastoupil naposledy v této sestavě: Bréda – Biolek, Janíček, Schuster, Lutonský – Píchal, Slaměna, Polák, Střeštík, Koudelka – Rolinc.

V zápase s favoritem ze severu Čech se pokusíme o nemožné. Liberečtí jdou do utkání s vidinou jasné výhry. My, ale nemáme co ztratit a budeme chtít soupeře zaskočit. Navíc je to pro samotné hráče velká motivace, poměřit si síly s takovým soupeřem jako je Liberec. Určitě se budeme chtít ukázat a Slovan potrápit a překvapit.