Slovan LIberec

Ve třetím kole MOL Cupu nás zastavuje Liberec

Cesta našeho A týmu letošním ročníkem poháru končí. Po dvou vítězných duelech zastavuje Eskáčko ve třetím kolem MOL Cupu prvoligový FC Slovan Liberec.

FC Slovan Liberec – 1. SK Prostějov 3:1 (2:0)

FC Slovan Liberec:Knobloch – Koscelník, Chaluš, Mikula (C), Hybš – Karafiát, Mara (57. Beran) – Pešek (65. Malinský), Baluta (71. Kuchta), Potočný – Musa

Náhradníci: Nguyen – Oscar, Malinský, Beran, Yu, Gembický, Kuchta

1.SK Prostějov:Mucha – Biolek, Janíček (C), Schuster (67. Kroupa), Lutonský (72. Zapletal) – Pernatskyi – Píchal, Koudelka, Kotouč, Šteigl – Rolinc (59. Slaměna)

Náhradníci: Bréda – Dittmer, Kiška, Kroupa, Slaměna, Střeštík, Zapletal

Branky: 25. Chaluš, 41. Baluta, 51. Koscelník – 72. Šteigl

Žluté karty: 52. Koudelka, 76. Zapletal

Rozhodčí: Hocek – Hock, Melichar
Diváci: 999

Hlasy po utkání

Trenér hostů Oldřich Machala: Dostali jsme těžký los v podobě Liberce a jeli jsme sem s pokorou. Věděli jsme, že Liberec je výborné mužstvo, chtěli jsme se s ním poměřit a myslím, že jsme neudělali ostudu. Nehráli jsme špatně. Přijeli jsme domácí potrápit a myslím, že se nám to i podařilo. Musím domácím pogratulovat, hráli velmi dobře. Mají dobré mužstvo a vyhráli zaslouženě.

Trenér domácích Pavel Hoftych: Tyhle zápasy jsou vždycky o tom, jestli si je zkomplikujeme sami nebo ne a jestli dáme soupeři možnost, aby nás potrápil. Věděli jsme, že Prostějov má hodně zkušených hráčů. Myslím si, že rozhodly první dvě branky, hlavně ta první, kterou jsme otupili soupeřovu aktivitu. Po třetí brance mužstvo přestalo hrát přímočaře a soupeř nás potrestal brankou. Prostějov odvedl velmi dobrý výkon a byl nepříjemným protivníkem.