Zítra nás čeká Chrudim, přijďte nás podpořit

V 10. kole nás navštíví hráči z MFK Chrudim. Zápas s desátým celkem tabulky začne na našem stadionu Za Místním nádražím v sobotu 28. září v 16.30 hodin.

Pro nás půjde o zápas s velkým Z. I když jsme v posledních utkáních neodvedli špatné výkony, výsledkově jsme bohužel neuspěli. To budeme chtít v sobotním zápase napravit a získat 3 body. Na vlastní půdě chceme se sousedícím týmem z tabulky vyhrát. K tomu budeme potřebovat i vás! Všechny naše fanoušky, kteří nás poženou za vítězstvím. V tomhle utkání potřebujeme body a potřebujeme vás. Jsme srdce Hané, jsme srdce fotbalu. Ukažme to nejen na hřišti, ale i na tribuně!

MFK Chrudim má v tabulce Fortuna:národní ligy po 3 výhrách, 2 remízách a 4 prohrách o jeden bod více než naši prostějovští borci a patří jim 10. pozice. Chrudimští mají v této sezoně skóre 12:18. V minulé sezoně tým okupoval spodní polovinu tabulky a s 29 body skončil na 13. místě. Poslední vzájemný zápas s Prostějovem skončil na našem hřišti bez branek. Předtím vyhráli chrudimští na svém pažitu vysoko 4:0. Předcházející sezony hrála Chrudim nižší soutěž ČFL.

MFK Chrudim naposledy remizovala doma s Vlašimí 1:1 a nastoupila v této sestavě: Mrázek – Hlavsa, Vencl, Krčál, Sulik – Kesner, Sixta, Ujec, Janoušek, Dostálek – Vašulín.

Našemu týmu z Prostějova patří 11. příčka za 2 výhry, 4 remízy a 3 prohry. Skóre našeho mužstva je 10:14. Poslední zápasy se nám výsledkově moc nepovedly. Ve středu jsme v pohárovém utkání na hřišti prvoligového FC Slovan Liberec prohráli 3:1. Předtím jsme v sobotním ligovém zápase prohráli na půdě brněnské Líšně 3:0. V obou utkáních jsme podali slušný výkon. V Liberci jsme ostudu neudělali. A prohra v 9. kole Fortuna:národní ligyv Líšni 3:0 předvedené hře určitě neodpovídala. Teď uděláme pro vítězství s Chrudimí maximum.

1.SK Prostějov nastoupil v posledním ligovém utkání s Líšní v této sestavě: Bréda – Biolek, Janíček, Schuster, Lutonský – Píchal, Slaměna, Polák, Střeštík, Koudelka – Rolinc.