logo

Zápas se Žižkovem se blíží, přijďte podpořit naše hráče

Už v sobotu čeká naše áčko klíčový podzimní duel s Viktorií Žižkov. Muži mají za sebou několik remíz, při kterých ztratili tři body až v závěru zápasu. Další postavení v tabulce nás stály porážky. Tým vedený Oldřichem Machalou proto nutně potřebuje bodovat naplno.

Celý klub proto zve fotbalové fanoušky na tribuny. Začátek zápasu v sobotu 19. října byl stanoven tak, aby diváci bez problémů stihli i podvečerní utkání prostějovských Jestřábů v hokeji. „Vzhledem k dosavadnímu vývoji letošního ročníku ligy je o pro nás klíčové utkání, půjde o hodně,“ říká předseda 1. SK Prostějov František Jura.

Že na stadionu Za Místním nádražím bereme blížící se západ velmi vážně, dokazuje i nabídka pro diváky. Každý platící návštěvník od nás dostane uzeninu a pivo nebo limonádu zdarma. Klání s Viktorií Žižkov je zkrátka zápasem podzimu a každá podpora se Eskáčku bude hodit. Hráči za ni slibují, že nechají na hřišti všechno.

Několik dalších zápasů před zimní přestávkou bude mimořádně složitých. Eskáčko nastoupí například proti Vyskočině Jihlava, Hradci Králové a brněnské Zbrojovce. Tyto týmy se prozatím drží na třetím až pátém místě v tabulce Fortuna: Národní ligy a získat v zápasech s nimi jakýkoliv bod bude velmi těžké.