jaro 2020

Áčko Prostějova už znovu trénuje

Nově složený realizační tým našeho A týmu na dnešním úvodním tréninku přivítal téměř kompletní kádr z podzimní části. Áčko nyní vede hlavní trenér Pavel Šustr, jeho asistenty jsou Tomáš Hunal a Matěj Vybíhal a trenérem brankářů zůstává Petar Aleksijević

Pokud jde o hráče, na svém místě již neseděl Honza Kotouč, který se neprosadil do základní sestavy a vrací se do Sigmy Olomouc, prázdná skříňka zůstala také po Tomáši Janíčkovi. Tomáš po skončení podzimní části ze zdravotních důvodů ukončil profesionální kariéru. V Prostějově nebude pokračovat ani Marek Střeštík, jenž se dohodl na ukončení smlouvy.

Volná místa v kabině však nezůstávají, o místo v kádru se přichází poprat Pavel Hloch z Kroměříže, zaujmout nové trenéry bude jistě chtít také Michael Sečkář, který stejně jako Hloch již v Prostějově v minulosti působil. Možná trochu překvapivě se v kabině objevil po půlroční pauze Dmytro Zhykol.

Z neznámých a úplně nových tváří musíme jmenovat také dvacetiletého Jiřího Batelku přicházícího na zkoušku z Vrchoviny. Mimo jmenované se dnešního tréninku zapojili také naši nadějní dorostenci – brankář Peka, stoper Spáčil a po zranění se vracející Dittmer.

Na hřišti se naopak neobjevil Martin Sus, jenž se zatím zdárně zotavuje po operaci a do plného tréninku se zapojí později.

V nejbližších dnech Vám přineseme jak rozhovory s nově příchozími hráči, tak s trenérem.