Baník

FC Baník Ostrava – 1.SK Prostějov 2:2

Z úvodního zápasu Tipsport ligy si naše áčko odváží remízu s Baníkem Ostrava. Po poločase 1:1 se obě mužstva na konci zápasu rozešla za stavu 2:2. O branky našeho týmu se postarali Jakub Teplý a Jan Šteigl.

Oba týmy nastoupily do utkání s novými trenéry. Protějškem prostějovského kouče Pavla Šustra byl Luboš Kozel.Na obou stranách se objevili noví hráči, kteří doplnili soupisky během podzimní přestávky.

Pavel Šustr postavil do každého poločasu odlišnou sestavu 1. SK Prostějov.

1.poločas: Bréda – Pašek, Schuster, Machynek, Lutonský – Koudelka, Slaměna, Pernatskyi, Zapletal -Teplý , Píchal

2. poločas: Mucha – Biolek , Batelka, Hloch, Sečkář – Kiška, Pernatskyi, Zhykol, Smékal, Šteigl – Teplý

Hodnocení trenéra 1. SK Prostějov Pavla Šustra: Zápas splnil naše očekávání, chtěli jsme vyzkoušet hráče, které máme v kádru. Samozřejmě mě hodně zajímalo, jak uspějeme v měření sil s kvalitním soupeřem. Za to, jak naši hráči utkání odpracovali, si určitě zaslouží ocenění. Do budoucna máme rozhodně na čem pracovat, zejména na kvalitě držení míče, kvalitu v kombinaci a ve hře. Ale z pohledu přístupu hráčů zápas hodnotím rozhodně kladně.