Sigma

SK Sigma Olomouc – 1. SK Prostějov 0:2

V hanáckém derby dnes naši borci porazili Sigmu Olomouc. Domácí tým nedokázal odpovědět ani na jednu branku prostějovského áčka a prohrál 0:2.

V prvním poločase proměnil pokutový kop Jan Koudelka. Po přestávce přidal druhou branku Olex Pernatskyi. Náš Filip Mucha naopak zlikvidoval penaltu domácích. V průběhu zápasu musel náš trenér vystřídat stoper Aleše Schustera, který utrpěl tržnou ránu na hlavě.

Hodnocení trenéra Pavla Šustra

Dnešní zápas se skládal ze dvou rozdílných poločasů. V tom prvním nám scházel lepší pohyb a větší odvaha, soupeř nás hodně přehrával na míči. Přesto jsme dokázali skórovat. V druhé půli jsme pak částečně změnili rozestavení. Dokázali jsme se daleko lépe pohybovat a dostat soupeře pod tlak. Dobře jsme také rozehrávali. Díky tomu jsme si vytvářeli spoustu šancí. Z pohledu přístupu hráčů a jejich ochoty vyzkoušet si věci, které děláme na tréninku, zápas hodnotím pozitivně.