MFK Skalica – 1. SK Prostějov 1:1

Obě branky, které padly již v prvním poločase, byly nakonec jedinou trefou obou soupeřů, a tak se mužstva rozešla smírně. Na brzký gól Milana Lutonského dokázal soupeř odpovědět přesným zásahem Romana Haši. Další šance Prostějov ani MFK Skalica už nevyužily, utkání tedy skončilo remízou 1:1.

MFK Skalica – 1. SK Prostějov 1:1 (1:1)

Branky: 15′ Haša – 2′ Lutonský.

Sestavy

MFK Skalica: Milošovič – Nagy, Opiela, Ranko, Hlavatovič, Frimmel, Mášik, Hollý, Popovič, Haša, Blažek.
Střídali: Šulc, Pospíšil, Milota.

1. SK Prostějov: Bréda – Machynek, Pernatskyi, Bialek, Stříž – Koudelka, Polák, Slaměna, Lutonský – Šteigl, Stáňa.
Střídali: Mucha, Dittmer, Krhulenko, Kovář, Zapletal.

Reportáž ze zápasu

Už první střela na bránu MFK Skalice byla gólová. Po dvou minutách hry se dokázal prosadit náš Milan Lutonský. Možná i díky přesné trefě na začátku zápasu jsme měli více ze hry. Ovšem po čtvrt hodině hry dokázal soupeř srovnat po přesném zásahu českého útočníka v barvách slovenské Skalice Romana Haši. Nejlepší střelec soupeřova týmu dokázal dorazit míč do brány po akci z kraje hřiště. Druhý poločas byl sice už více v režii týmu ze Slovenska, ale další branku zápasu nepřinesl. Na utkání se bohužel podepsala i větší absence hráčů obou týmů.

Hodnocení zápasu

Jozef Kostelník (trenér MFK Skalica): „Úvod zápasu patril súperovi, keď nám dal z prvej strely na bránu gól. Ťažšie sme sa rozbiehali, spokojný som však s druhým polčasom, ten bol v poriadku. Mali sme potom hru pod kontrolou, vytvorili sme si niekoľko dobrých šancí na strelenie gólov. Mohla byť odpískaná penalta za hru rukou, keď Miki Popović hlavičkoval loptu po štandardke smerom do brány.“