Naše zadní řady vyztuží Daniel Bialek

Na zkoušce v zimní přípravě uspěl Daniel Bialek, který k nám přichází na hostování z Frýdku-Místku. Tento dvaadvacetiletý stoper bude u nás působit do konce sezóny a vyztuží tak naše zadní řady po odchodu Tomáše Janíčka. Mladý střední obránce dal o sobě vědět už svými povedenými výkony za slezský tým v podzimní části. V první polovině letošní sezony odehrál 17 utkání, ve kterých vsítil 2 branky.

ROZHOVOR

Jak se na angažmá u nás těšíš?

Těším se moc, parta je tady skvělá. Těším se taky na druhou ligu a doufám, že budeme sbírat body. Doufám, že budu hrát dobře a budu moci pomoci týmu.

Často se mluví o velkém rozdílu mezi třetí a druhou ligou. Nemáš z toho obavy? Netrápí tě, jestli se dostaneš od začátku do základní sestavy?

Zdejší hráči samozřejmě budí respekt. Ale musím říci, že starší kluci mi od začátku pomáhají, jsme jedna parta. K možnosti hrát v základní sestavě přistupuji s pokorou. Když se to podaří, budu moc rád, ale pro tým budu pracovat v jakékoliv pozici.

Co říkáš na zdejší zázemí, na atmosféru v kabině a na trenéra?

Moc se mi tady líbí, je to tu opravdu pěkné. Trenér je zkušený, dodává všemu takový „šmrnc“ a věřím, že nám to tady půjde a budeme táhnout za jeden provaz.