Termíny nejbližších zápasů známy

Druhá nejvyšší soutěž dostala počátkem týdne na základě hlasování všech celků (15:1 pro pokračování) zelenou a nyní již známe termíny nejbližších 4 utkání.

Obnovenou premiéru budou mít naši fotbalisté v úterý 26.5 od 17:00 na půdě lídra tabulky z Pardubic. Utkání by mělo být v přímém přenosu přenášeno na TV FORTUNA.
Na domácím trávníku se představíme v sobotu 30.5. od 17:00, když přivítáme celek z druhého konce tabulky – MFK Vítkovice. Kolik fanoušků bude moci býti přímo na stadionu a za jakých podmínek zveřejníme v nejbližších dnech. Protože jsou a budou počty diváků ještě nějakou dobu limitovány, snažíme se nyní urputně zajistit možnost přenášet domácí utkání v přímém přenosu na webových stránkách klubu.
Hned 2.6. budeme hrát v Třinci a poté 6.6. doma přivítáme celek Sokolova. Obě tato střetnutí mají naplánován výkop na 17:00.
Ve stejném tempu (úterý/sobota) by druholigový kolotoč měl pokračovat až dokonce soutěže. Přesné termíny a časy utkání budou průběžně doplňovány v návaznosti na TV přenosy.

Ještě před ostrým startem sehrajeme druhé přípravné utkání. V sobotu 16.5. nastoupíme na Širůchu od 10:30 proti domácímu celku, který působí v naší nejvyšší české soutěži 1.FC SLOVÁCKO.