1. SK Prostějov: Bréda – Machynek (59. Schuster), Sus (70. Lutonský), Bialek, Stříž – Pašek, Slaměna (46. Pernatskyi), Koudelka, Polák, Zapletal (70. Stáňa) – Rolinc (26. Šteigl).​
Trenér: Pavel Šustr

FK Dukla Praha: Rada – Dancák, Piroch, Chlumecký – Souček (90+3. Jakab), Doumbia (85. Hadaščok), Tetour, Kozma, Preisler (90+3. Kovaľ) – Holík (85. Krunert), Ayong (76. Fábry).
Trenér: Roman Skuhravý

Reportáž ze zápasu

Začátek zápasu vypadal pro domácí více než slibně když se hned v 5. minutě ujali vedení, když chybu hostující obrany potrestal Jakub Rolinc. Ovšem uběhly pouze tři minuty a bylo srovnáno. V pokutovém území si dostatek prostoru našel Preisler a bylo vyrovnáno. Divoký zápas pokračoval a hned další šance skončila opět gólem. Radovali se bílomodří, když dobrý střílený centr hlavou, usměrnil za záda brankáře Zapletal. Po divokém úvodu se tempo zápasu poněkud uklidnilo a když se už zdálo, že do šaten půjdou veseleji domácí, tak padla čtvrtá branka. Z poměrně velké vzdálenosti napřáhl Kozma a k překvapení všech bylo srovnáno. Do kabin se šlo tedy za nerozhodnutého stavu 2:2.

Branka do šatny domácí hráče uspala a ani úvodní hvizd sudí Adámkové do druhého dějství nebyl pomyslným budíčkem. Tím se stal až gól znamenající vedení Dukly 3:2, když se v minutě 48. po rohovém kopu trefil podruhé Kozma. Za malý okamžik bláznivý zápas pokračoval třetí brankou domácích, ta však byla Bialkovi odepřena praporkem znamenající ofsajdové postavení. Ve zbývajícím čase působila Dukla lepším dojmem, mohla své vedení i navýšit, jednou byl proti reflexivním zákrokem Bréda, jindy hosté situaci doslova překombinovali. Své hubené vedení do konce zápasu již nepustili a tak si z dobrého utkání odváží všechny tři body. Domácí podruhé v řadě na domácím pažitu nevyválčili ani bod.