Vstupenky a opatření na HRADEC

Předprodej vstupenek na další domácí utkání s HRADCEM KRÁLOVÉ  ( neděle 28.6.) bude probíhat obdobným způsoben jako v předchozích domácích zápasech.

Apelujeme tímto na všechny zájemce z řad diváků aby této možnosti opravdu využili a nenechávali koupi až těsně před zápasem !!!!!!!

Výměna za “permici”  a samotný prodej bude probíhat v kanceláři sekretariátu v ÚTERÝ , STŘEDU, PÁTEK  a SOBOTU vždy od 13:30 do 16:00 .

Pokud nebude dostupná kapacita ve výše uvedené dny vyčerpána , bude probíhat také prodej před samotným utkáním. Pakliže k tomuto dojde nelze již  zaručit bezplatnou výměnu majitelům “permic”. Ti pro svoji jistotu vstupenky musí využít výše uvedené dny předprodeje. Těsně před samotným utkáním již na ně nemusí vstupenka zůstat.

Veřejnost má za to , že na stadionu může být 2500 (5000)  diváků, bohužel tomu tak opravdu není. Ke splnění počtu 2500 ( 5000 ) je nutné splnit několik dalších požadavků, kterých  bohužel nejsme na našem stadionu přes veškerou snahu schopni dosáhnout. Základním pravidlem však , pokud nebude znovu změněno,  je maximální obsazenost 25 procent kapacity stadionu.  I zde je však nutné splnit další požadavky jako je obsazení každé druhé řady a sezení ob sedačku v sektorech pro sezení. V místech na stání dodržet 1,5m rozestup jinak nutnost použít roušku a mnohé další.

Do celkového počtu se i nadále počítají také všichni aktéři utkání včetně hráčů, pořadatelů atd.

DĚKUJEME VŠEM ZA DODRŽOVÁNÍ  NAŘÍZENÍ A PŘEDPISŮ