Vstupenky na Zbrojovku

V sobotu 11.7. v předposledním utkání letošního ročníku F:NL se představíme naposledy domácím fanouškům. Utkání to bude jistě zajímavé minimálně ze dvou důvodů. Za prve hostující Zbrojovka stále bojuje o první místo, (dost možná jediná možnost jak letos postoupit do nejvyšší soutěže) i když toto již nemá ve svých rukou a musí spoléhat na klopýtnutí Pardubic a druhým důvodem je,  že se rozhodl kopačky na hřebík pověsit Karel Kroupa a naposledy se tak představí domácím fanouškům – pokud mu to dovolí zdravotní stav. Tak trochu symbolicky v zápase proti “své” Zbrojovce.

Utkání má výkop naplánováno na sobotu 11.7.  od 17:00.

Bohužel z důvodu přetrvávajících bezpečnostních opatření bude moci utkání shlédnout na vlastní oči pouze omezený počet diváků.

Majitelé volných vstupů – “permic” mají možnost si vyzvednout vstupenku na utkání v úterý od 11:00 do 16:00 a ve středu od 11:00 do 15:00.

Ve čtvrtek od 13:30 do 16:00 a v pátek od 10:00 do 15:00 proběhne volný prodej vstupenek s omezením maximálně 3ks na osobu.  Případné zbývající vstupenky budou v prodeji před samotným utkáním kdy pokladny budou otevřeny od 16:00 .

 Sektor hostů bude z důvodu platnosti nařízení LFA a z důvodu bezpečnosti uzavřen !!!

 Na webových stránkách klubu poběží přímý přenos z utkání