Napříč klubem…

Zatímco druholigový „A“ tým čerpá momentálně krátké volno před zahájením přípravy, mládežnické týmy – žáci a dorost – již mají své přípravy v plném proudu. Mládežníci se na sezonu chystají v omezených podmínkách na UMTR a na hřištích v okolních vesnicích. Může za to je rekonstrukce hřiště Za Olympijskou ulicí, kde na místě travnaté plochy pomaličku vyrůstá nové hřiště s umělým povrchem. K dispozici je sice ještě hřiště druhé,to však není v nejlepší kondici. A protože po celý podzim to bude jediné hřiště, které bude k dispozici, je nutné je co nejvíce „šetřit“ pro mistrovská utkání dorostenců. V areálu Za Olympijskou ulicí současně vyrůstá také prostor pro vytvoření nové travnaté plochy, ta však bude k dispozici až pro jarní část. Podzimní část bude vzhledem k organizaci tréninků a zápasů opravdu velice náročná a podmínky budou hodně bojovné. Po dokončení všech úprav však získají mládežníci k dispozici opravdu vynikající areál.

Příprava všech mládežnických týmů tak probíhá ve ztížených podmínkách. Využíváme hřiště s umělým povrchem na stadionu Za Místním nádražím, hřiště ve Vrahovicích, v Bedihošti a v Kostelci na Hané. K mistrovským zápasům v podzimní část budou nastupovat žáci ve Vrahovicích, Kralicích na Hané a v Olšanech. Na místě se sluší všem činovníkům v těchto klubech poděkovat za pomoc a poskytnutí azylu pro naše vyrůstající naděje.

Dorost

U nejstarší kategorie U19 došlo ke změně trenéra. Nově dorazový ročník hrající MSDL vede Tomáš Gross, kterému pomáhá Matěj Vybíhal, výběr U18 hrající MSDD-E připravuje dvojice Petr Mrázek, Antonín Navrátil. Kluky působící v U17 hrající dorosteneckou ligu vede Pavel Musil s Tomášem Hunalem a nejmladší dorostenecký oddíl má na starosti duo Roman Popelka – Petar Aleksijević.

Všechny dorostenecké týmy budou své domácí zápasy hrát na hřišti Za Olympijskou ulicí, poprvé se doma představí v sobotu 15.srpna v zápase proti olomoucké Sigmě –v 10:30 hodin (U19) a ve 12:45 hodin (U17).

Žáci

Nejstarší žákovskou kategorii U15 bude v novém ročníku připravovat Tomáš Vincourek se Zdeňkem Kovaříkem, U14 si na povel berou Aleš Rus a Adam Pospíšil, mladší žáky U13 vede Jakub Jamrich s Bobem Koldasem a nejmladší žáky má na starosti dvojice David Kovalský, Jakub Ráček.

Starší žáci U15 a U14 budou svá domácí utkání hrát v Kralicích na Hané a v Olšanech – 19. srpna v Kralicích 10:30 a 12:30 hodin, mladší žáci budou hrát ve Vrahovicích 15. srpna v 15:00 hodin.

Přípravky

Nejmenší děti v kategorii přípravek zatím užívají prázdniny, jejich zápasy budou teprve rozlosovány.