„A“ tým hraje zítra na Dukle

Již zítra odehrají naši fotbalisté druhé utkání F:NL když zajíždějí do Prahy na Julisku k utkání s DUKLOU PRAHA.

Pražská Dukla sahala v loňské sezoně po postupu do nejvyšší soutěže , nakonec však třetí místo postup neznamenalo a protože se nehrála ani baráž , zůstali žlutočervení i pro letošní sezonu druholigovým celkem. Opět se tak budou řadit k aspirantům na nejvyšší příčky a naše fotbalisty jistě nečeká nic jednoduchého.

Dukla vstoupí do zápasu v ideálním rozpoložení a s dvěma výhrami v zádech – v úvodním ligovém kole nejprve žlutočervení porazili Vyšehrad na jeho strahovském azylu 3:0, v týdnu pak zvládli pohárový duel na hřišti Admiry Praha v poměru 4:0.

Naši fotbalisté v prvním kole doma pouze remizovali s nováčkem z Blanska 1:1 , pohárové utkání sice má oficiální výsledek 3:0 v náš prospěch avšak vzhledem k nutnosti testování na COVID -19 využil  soupeř z Rýmařova možnost k utkání nenastoupit a utkání se tak nehrálo.

Trenér Šustr by měl mít k dispozici téměř kompletní kádr. Mimo zůstává pouze dlouhodobě laborující Sus. Otazník se vznáší nad startem Píchala. Nastoupit je již připraven Bala i Stříž.

Utkání na Julisce má výkop naplánováno na 17:00.