Branky: 36.Kopřiva, 41.Zikl, 77.Zapletal
ŽK: 31.Zapletal – 7.Kříž , 35.Kubala , 83.Laňka , 87.Drobílek

Diváků: bez diváků

Sestavy

1. SK Prostějov: BRÉDA – ŠMEHYL, BALA, SCHUSTER, SEČKÁŘ – KOPŘIVA, OMALE, JURÁSEK (73. LANGER) – MATOUŠEK (88. MACHYNEK), ZAPLETAL (88. ŠTEIGL) – ZIKL (58. ROLINC).

Slavoj Vyšehrad: OTÁHAL (46. BABKA) – ŠANDERA, NITRIANSKÝ, KUBALA, KOŠÚT – M. ČERNÝ (73. ČEJKA), LAŇKA, JANUŠKA (65. DROBÍLEK), KŘÍŽ (65. ALEXANDR) – VANDAS (73. VANĚK), KRÁLÍČEK.

Na výhru v Jihlavě navázali Prostějovští fotbalisté plným bodovým ziskem proti Vyšehradu. Pod vedením “náhradního” kouče Aleksijeviće , který si ze záskoku za v karanténě uvězněného Šustra nedělal těžkou hlavu a k utkání s klidem svým vlastním přijel na kole nedali hostujícímu Vyšehradu moc nadějí na zisk bodů.

Od začátku působil Prostějov lepším , fotbalovějším dojmem, Vyšehrad sice v úvodu trošku zazlobil, bránu Brédy však výrazněji neohrozil. Naopak  v 16. minutě protáhl Otáhala v brance Slavoje Zapletal,  později svým obloučkem Matoušek trefil pouze tyč.  Prostějov se poprvé radoval v minutě 37.  K přímému kopu se postavil Jakub Kopřiva , jeho pokus však zastavila zeď. Od té se míč odrazil znovu na kopačky původního střelce a druhý pkus již zapadl přesně k tyči. 1:0  O chvíli později pronikající Martin Zikl dostal ve vápně až příliš mnoho prostoru a propálil Otáhala chladnokrevně z bezprostřední blízkosti ranou na bližší tyč.

Hosté  byli v první půli bezzubí, to se ale s nástupem do druhého poločasu změnilo. Stejně tak se změnilo obsazení v bráně Slavoje.  Vyšehrad začal mít územní převahu, ale nedokázal ji přetavit ve střeleckou aktivitu. Jediným nebezpečným momentem před prostějovskou brankou byla slušná přízemní rána Janušky, kterou Bréda vyškrábl konečky prstů.

V  77. minutě  dal výsledku konečnou podobu Michal Zapletal, jehož rána byla ještě tečována jedním z bránících hráčů. Konec utkání se již v klidu dohrával. Domácí lavička hýřila úsměvy,stejně tak za zdí podporující fanoušci Prostějova.