V úterý dohrávka 4.kola

V úterý 17.11. čeká naše fotbalisty dohrávka 4.kola. Autobus se vydá směr Vlašim. V původním termínu nebylo možné utkání sehrát z důvodu karantény v celku našeho soupeře. Dohrávat se tak bude nyní.

Jsme rádi, že v reprezentační přestávce nevypadneme ze zápasového rytmu a můžeme dohrát odložené zápasy,“ uvedl k programu svého týmu trenér Daniel Šmejkal.

Jeho tým po restartu soutěže odehrál zatím dva zápasy. Prvním bylo utkání na půdě Varnsdorfu, kde se podařilo středočeskému týmu vyhrát 2:0 , v druhém utkání přivezli bod z Třince (3:3)  V obou duelech se musela Vlašim obejít bez několika opor ve sestavě. „Je pravda, že na naší straně byla řada absencí, ale většina hráčů se již zapojila zpět do tréninkového procesu a budeme s nimi pomalu moci počítat,“ uvedl Šmejkal.

Trenér Šustr , vracející se po ukončení karantény by měl mít k dispozici  téměř kompletní kádr, mimo je pouze ” vykartovaný” Zapletal a dlouhodobě je otazníkem start Suse. Další škrty  pak v sestavě mohou udělat povinné předzápasové testy na COVID -19. To je nyní asi největším strašákem většiny klubů.

Utkání ve Vlašimi se odehraje jako všechna ostatní bez přítomnosti diváků, domácí klub na svém webu plánuje stream zápasu. Článek s odkazem se na webu našeho nejbližšího soupeře objeví těsně před začátkem zápasu , který je stanoven na 13:30.