Branky: 54. Zukal – 37.Matoušek, 61.Sečkář, 71.Matoušek
ŽK: Broukal, Červenka – Omale, Zikl, Kopřiva, Bréda , Matoušek

Diváků: bez diváků

Sestavy

Vlašim:ŘEHÁK – SVÁTA (66. JANDA), BROUKAL, ZUKAL, V. SVOBODA – VRÁNA, BLECHA, PRŮCHA (80. ZINHASOVIĆ), DIAS (75. FIRBACHER) – DANIEL KOZEL, ČERVENKA

Prostějov:BRÉDA – BALA, BIALEK, LANGER (59. SPÁČIL), ŠMEHYL – OMALE, KOPŘIVA, SEČKÁŘ (89. STŘÍŽ), JURÁSEK (75. ŠTEIGL) – MATOUŠEK (75. PÍCHAL), ROLINC (59. ZIKL).

K dohrávce 4.kola cestovali Hanáci na půdu středočeské Vlašimi. Na dobrém terénu byl k vidění fotbal spíše mezi šestnáctkami obou soupeřů. Do první šance se dostali domácí, Breda byl však připraven. Stejně tak domácí Řehák nadvakrát zasahoval při šanci Rolince. Ten již pomalu zvedal ruce nad hlavu ve třicáté minutě, s vypětím všech sil konečky prstů však nakonec vytlačil  jeho střelu na roh domácí brankář.  O sedm minut později se již skóre měnilo. Chybu v rozehrávce domácích dokázal využít Jakub Matoušek, který doslova prorval míč přes Řeháka do sítě.

Po změně stran byli domácí aktivnější, hosty zatlačili a odměnou jim bylo srovnání.  Po přetaženém rohovém kopu se míč vrátil do chumlu hráčů před branku , kde se dokázal prosadit Zukal.

Za necelých deset minut se stav utkání opět měnil,když domácí obránci nepohlídali Michaela Sečkáře, jehož  povedená střela z voleje znamenala návrat vedení na stranu Prostějova.

Znovu vyrovnat mohl v 66 minutě Svoboda,osamocený hlavičkoval pouze do míst kde stál připravený Bréda.Činit se tak mohli opět hosté. V 71. minutě došlo k nedorozumění na straně domácích zadáků s brankářem a této situace dokonale využil rychlonohý  Jakub Matoušek. Poté již domácí nenašli sílu zvrátit výsledek, naopak mohli ještě inkasovat, když se do otevřené obrany řítil několikrát v brejku soupeř. Ani v barvách hostů však již nikdo úspěšný nebyl, na ukazateli score tak po závěrečném hvizdu svítilo 1:3.