Prostějov – Ústí nad Labem 0:1

1. SK Prostějov – FK ústí nad labem 0:1 (0:0)

Branky: 60. Bílek (p)
ŽK: Bialek – Bílek, Bazal, Čičovský

Držení míče: 
Střely na branku:
Střely mimo:
Přímé kopy:
Rohové kopy:
Rozhodčí: Černý , Dohnálek , Slavíček
Diváků: bez diváků

Sestavy

Prostějov: MUCHA – ŠMEHYL, BALA, BIALEK, SEČKÁŘ (82. LANGER) – KOPŘIVA (90. SUS), OMALE, ZAPLETAL – MATOUŠEK (65. PÍCHAL), ZIKL (82. ROLINC), JURÁSEK (65. SPÁČIL).

Ústí n/L: TVRDOŇ – HUDEC, BRAK, M. BÍLEK – PÍSAČKA, PROŠEK, BAZAL (87. CHODORA), STRADA (65. HAMPL) – ČIČOVSKÝ – KOUBEK (87. ŠILHAN), KUŠEJ (76. EMMER)

Chladné počasí provázelo utkání mezi Prostějovem a Ústí nad Labem moc nesvědčila. Zápas se rozjížděl hodně pomalu a veškeré útočné snažení obou soupeřů končilo daleko před hranicí obou pokutových území. Zejména Ústí se prokousávalo středem hřištěm velmi nesnadno. Po půl hodině se blýskl  zákrokem gólman Tvrdoň, který fantasticky pravou rukou vyškrábl Ziklovo dloubnutí mířící do šibenice.

Oba týmy se v mrazivém počasí moc nehnali ani do soubojů. Přeci jen se ale domácí na konci půle dostali k obrovským šancím. Již překonaného Tvrdoňe však při pokusech Kopřivy a zejména Zikla zastoupili na brankové čáře obránci.

Tempo zápasu v druhé půli přece jen nabralo vyššího stupně.  Po deseti minutách zahrozil Zikl ,  Tvrdoň ale předvedl parádní zákrok a míč opět vytěsnil mimo branku. O pár minut později přišel rozhodující moment zápasu. Brak nabíhal na centrovaný míč, pro ten si současně šel také Mucha. Do souboje neopatrně vlétl Bialek , rozhodčí tento střet vyhodnotili jako faul a nařídili penaltu, kterou proměnil Michal Bílek, když zacílil přímo do středu branky a poslal Armu do vedení.  Prostějov se hnal za vyrovnáním, ale dvakrát z bezprostřední blízkosti brance Ústí selhal Zikl. Postupně se Hanáci dostávali do čím dál větší křeče, nepomohla ani střídání. Branka již v utkání nepadla a tak si Arma odváží z Hané 3 body.