Branky: 3. Kučera , 7.Málek – 1.Píchal , 9.Zikl

Diváků: bez diváků

Sestavy

Líšeň: VESELÝ – PAŠEK, JEŘÁBEK, O. ŠEVČÍK, LUTONSKÝ – KUČERA – T. MACHÁLEK (85. MINAŘÍK), MÁLEK, MATOCHA (73. ROLINEK), KRŠKA – SILNÝ (73. SZOTKOWSKI)

Prostějov: MUCHA – ŠMEHYL, SUS, BALA, SEČKÁŘ – KOPŘIVA, SPÁČIL, JURÁSEK (63. ZAPLETAL) – MATOUŠEK, PÍCHAL (82. LANGER), ZIKL (82. ROLINC)

Úvod jako hrom mělo středeční utkání v Líšni. Na promrzlém terénu běžela dvacátá vteřina když se po chybě domácích zmocnil  David Píchal a  míč uklidil střelou po zemi ke vzdálenější tyči – 0:1. O dvě minuty později bylo vyrovnáno. Mucha po rohu vyboxoval míč na hranici velkého vápna, odkud přesně vypálil Jakub Kučera – 1:1.

V sedmé minutě zastavil gólman Mucha ve vápně nedovoleně Machálka a následovala penalta.  Tradiční exekutor na straně domácích Jaroslav Málek, se nemýlil, když přesnou střelou k levé tyči zakončil naprosto přesně – 2:1. Brněnská radost však neměla dlouhého trvání. Martin Zikl o minutu později vyrovnal, když hlavou tečoval střele Matouška do protipohybu brankáře Veselého – 2:2. Po této úvodní smršti se hra trochu uklidnila a až do poločasu se nic zásadního neudálo. K vidění byl na opravdu hodně promrzlém terénu kvalitní fotbal z obou stran.

Druhý poločas už mnoho zajímavých momentů nenabídl. Hrál se vyrovnaný fotbal s minimem šancí.  Jedna z nich přišla v 77. minutě. Aktivní Martin Zikl unikl domácí obraně, naservíroval míč Matouškovi, který z ideální pozice těsně přestřelil. Čtyři minuty před koncem se  i Líšeň mohla dočkat rozhodujícího gólu. Paškův přízemní centr propadl  až k Muchovi, který měl plné ruce práce. Zapotil se i při poslední akci zápasu když míč v poslední chvíli vyškrábl nad horní tyč. Vše podstatné se tak odehrálo již v úvodních deseti minutách a nakonec zápas zkončil spravedlivou remízou 2:2.