Sestavy

Prostějov:MUCHA – ŠMEHYL, BALA, SUS (75. ŠTEIGL), SEČKÁŘ (75. LANGER) – MATOUŠEK, ZAPLETAL (58. SPÁČIL), OMALE, PÍCHAL (66. ROLINC) – ZIKL, KOPŘIVA (58. JURÁSEK).
TRENÉR: PAVEL ŠUSTR

Třinec:PASTORNICKÝ – HÝBL, GÁČ, R. VANĚK I., BOLF – WEBER (90. FOLTYN), NGIMBI, ATTAH (83. ZLATOHLÁVEK), CIENCIALA – STÁŇA (46. PUCHEL), SAMIEC.

Úvod zápasu patřil hostům. Třinečtí drželi více míč, a byli aktivnější. Domácí obrana však byla pevná až do 35. minuty kdy přišel dlouhý míč ze strany, Martin Samiec , se objevil osamocen před Muchou a nezaváhal –  0:1. Vedení si ale Slezané dlouho neužili. O dvě minuty později se hlavičkou ve vápně prosadil Jakub Matoušek, který šel tvrdě souboje s brankářem a byl úspěšnější. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu 1:1.

Druhá polovina utkání začala dřívějším gólem opět na straně hostů.. Po neúspěšné akci Prostějova vyrazil do protiútoku Třinec a na konci celé kombinace a centru stál Christian Attah s přesnou nohou – 1:2. Prostějov prostřídal, přeskupil řady a začal na hřišti mít více prostoru. Aktivní byl hlavně Matoušek, který několikrát nebezpečně pálil směrem k třinecké brance. Tu však chránil vynikající Pastornický.

Prostějov ale nakonec dokázal vyrovnat, postaral se o to v 82. minutě Jan Šteigel, který umístil odražený míč  k tyči – 2:2. Srovnání domácí nakoplo a mohli nakonec i vyhrát, Zikl již překonal Pastornického , na brankové čáře však míč na poslední chvíli odkopl jeden z bránících hráčů. Na druhé straně se zaskvěl Mucha a body se tak v utkání dělili. 2:2