Konečně domácí zápas – přijede Vlašim

Výhoda domácího prostředí – otřepaná fráze většiny sportovních klubů. Pro naše fotbalisty v letošním ročníku F:NL však platí přesný opak. Ze hřiště soupeře vozíme body pravidelně, doma se nám až tolik nedaří. Zlomit tuto bilanci budou chtít svěřenci trenéra Šustra v následujícím týdnu. Již zítra přijede na Hanou Vlašim. Zápas 16. kola F:NL má výkop naplánován na 16:30 , bohužel stále bez přítomnosti fanoušků. Na klubovém webu bude  pár minut před zápasem uveden odkaz ke streamu z utkání.

Vlašim odehrála všechny tři zápasy v jarní část soutěže, v posledním z nich se podařilo středočeskému celku zvítězit v doma proti Třinci 1:0.  Dobrou zprávou pro Vlašim jsou i dva zápasy v lize s nulou a zisk čtyř bodů. „Nyní je na nás, abychom na to navázali v Prostějově a získali další body,“ uvedl v nedávném rozhovoru brankář zítřejších hostů Josef Řehák.

Zatímco Prostějov využil reprezentační přestávky k sehrání přípravného duelu se Sigmou Olomouc které podlehl 3:2,  nastoupila Vlašim v poháru MOL CUP proti Jablonci se stejným výsledkem tým z nejvyšší soutěže.

16. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY