Táborsko – Prostějov 1:2

Import bodů ze hřiště soupeře pokračuje – z Táborska vezeme všechny 3

FC MAS TÁBORSKO – 1.SK Prostějov 1:2 (0:1)

Branky: 55. Navrátil – 19.Píchal, 88.Kopřiva
ŽK: Janošík, Navrátil – Jurásek, Sus, Bárta,

Držení míče: 
Střely na branku:
Střely mimo:
Přímé kopy:
Rohové kopy:
Rozhodčí:
Diváků: bez diváků

Sestavy

Táborsko: PECHÁČEK – ALMEIDA, NAVRÁTIL, HOLIŠ, DYBALA (46. HAVRDA) – TOLNO, NDIAYE, BOULA (88. MAJKA), JANOŠÍK (46. TUSJAK) – ČAPEK (75. NIELSEN), PROVAZNÍK (60. PINC).

Prostějov:  MUCHA – MACHYNEK, BALA, SUS, STŘÍŽ (84. SCHUSTER) – KOUDELKA (70. SPÁČIL), OMALE, KOPŘIVA, JURÁSEK – ZLATOHLÁVEK (55. ZAPLETAL), PÍCHAL.

První větší šance zápasu přišla v 19. minutě na straně Prostějova a hned přinesla hostům radost , když svůj únik domácí obraně dokázal David Píchal přetavit v gól. Téměř po celý první poločas byli Hanáci aktivnější, přesto moc pohledný fotbal k vidění nebyl. Domácí zahrozili chvíli před odchodem do šaten, když přímý kop Holiše prošel zdí. Mucha však u své tyče byl připraven. Vyrovnat se domácím podařilo po deseti minutách druhé půle po rohovém kopu. Vycítili šanci na zisk veledůležitých bodů a zvýšili svoji aktivity. Tvrdý boj z prvního dějství pokračoval, na hřišti se z obou stran více dohadovalo  a pokřikovalo než hrálo. Hodně rušno bylo také v 77.minutě po odpískaném pokutovém kopu pro domácí. Ten zahrál Stephano Alves de Almeida tak, že bránu přestřelil. Domácí se i nadále hnali za otočením výsledku, v 88. minutě však neubránili ojedinělou akci hostů v druhé části hry a Jakub Kopřiva nasměroval Hanáky ke třem bodům.