Zlomíme “prokletí” domácího stadionu?

V utkání 20.kola F:NL se naši fotbalisté pokusí zlomit nepříznivou domácí bilanci.  Soupeřem nám bude MFK Chrudim. Náš sobotní soupeř má v tabulce o 5 bodů méně a patří mu 5. místo v průběžné tabulce. Ve středeční dohrávce Chrudim na lopatě vedoucí Hradec Králové , jenže ani dvougólové vedení na zisk bodů nestačilo. Hradec v 80. minutě snížil a nakonec si odvezl výhru 3:2.

Naši fotbalisté po domácí porážce s Jihlavou (2:4) vyhráli po náročném boji na půdě posledního Vyšehradu 1:0. Stále tak držíme kontakt se samotnou špicí tabulky a živíme naději na medailové umístění.

Utkání má svůj výkop naplánováno na 17:00 a na webových stránkách opět poběží stream z utkání. Odkaz bude zveřejněn pár minutek před začátkem zápasu.

20. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY