Souboj o druhé místo

Již dnes se na stadionu Za Místním nádražím odehraje souboj o druhé místo ve F:NL. To momentálně patří našim dnešním hostům z Líšně , naši fotbalisté na ztrácení 3 body. Podzimní souboj na zmrzlém terénu v Brně přinesl strhující úvod když do 10 minuty padly hned 4 branky, po dvou na každé straně a zrodila se tak remíza 2:2.

Jinak ale příliš příznivou bilanci s Marvany v poslední době nemáme.  Zda prolomíme prokletí domácího stadionu a “komplex” z brněnského týmu se můžete přesvědčit již dnes. Pár šťastnějších , na které se dostalo mohou býti přímo na stadionu ,  ( dostupná kapacita je VYČERPÁNA ) , ostatní mohou dnešní utkání sledovat na streamu. Odkaz na něj bude na webu uveřejněn pár minutek před utkáním.