Vstupenky na Varnsdorf

Také v poslední domácím utkání letošního ročníku F:NL proti FK Varnsdorf , které se hraje v sobotu 22.5 od 15:00 existuje možnost dostat se na stadion a utkání shlédnout na vlastní oči. Tuto šanci mají majitelé permanentních vstupenek – volných vstupů a VIP vstupů, a pár nejrychlejších jedinců, kteří si přijdou pro speciální vstupenku na dané utkání a to ve ČTVRTEK 20.5. v době od 11:00 do 17:00 nebo v PÁTEK 21.5. v době od 11:00 do 17:00, případně ještě v SOBOTU od 8:30 do 11:00 pokud nebude kapacita vyčerpána. 

KAPACITA JE ZNAČNĚ OMEZENA  A PO VYČERPÁNÍ LIMITU V ŘÁDECH NĚKOLIKA DESÍTEK MÍST BUDE VÝMĚNA UKONČENA !!!!!!

Diváci dále musejí u vstupu na utkání vyplnit  vstupní formulář, podstoupit měření teploty a současně se prokázat:

• negativním výsledkem RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin

•NEBO negativním výsledkem POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin – ověřen laboratoří –

• NEBO certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů

• NEBO dokladem (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, a že od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.

V den utkání bude pro majitele speciálních vstupenek pro zápas  před stadionem zajištěna možnost se otestovat a splnit tak při negativním výsledku  jednu z podmínek ( možnost se otestovat před utkáním bude v době od 12:00 do 14:45 )

Na tribunách musejí fanoušci sedět v rozestupech ob jednu řadu a ob jedno sedadlo  a po celou dobu musejí mít ústa a nos zakrytý respirátorem třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

NA UTKÁNÍ BUDE UMOŽNĚN VSTUP POUZE PŘI DODRŽENÍ VŠECH VÝŠE UVEDENÝCH PODMÍNEK ( negativní test, vstupní formulář, měření teploty,  speciální vstupenka)