Třetí přípravné utkání přineslo konečně výhru

Branky: Bača – Šteigl , Panagou, Vichta

Prostějov :
Mucha – Pozatzidis , Bialek, Bala, Zapletal – Sus – Šteigl, Kopřiva, Koudelka, Vichta – Panagou

střídali: Bárta, Omale, Žák, Jiráček, Machynek, Schuster, Kušej, Stříž, Hausknecht

Domácí se ujali vedení ve dvanácté minutě, když  tečovanou střelu z dvaceti metrů neměl Mucha nárok zneškodnit. Odpověď  na sebe dlouho nečekala, hned o minutu později po přenesení hry z jedné stran na druhou se prosadil střelou na první tyč Šteigl. Druholigisté měli optickou převahu, žádnou vážnější šanci si však mimo pokusů z trestných kopů nebo závarech při kopech rohových nevypracovali. Hned na začátku druhé půle se Prostějov ujal vedení po spolupráci řeckých hráčů když hezkou přihrávku za obranu od Pozatzidise  krásně a efektivně přetavil v branku Panagou. Na konečných 3:1 pro hosty upravil v Prostějově na zkoušku hrající uničovský Vichta. Jeho střela ze 17 metrů po teči jednoho z bránících zapadla za tyč bezmocného Kaliny