FC FASTAV ZLÍN – 1.SK PROSTĚJOV  2:2  (2:2)

Branky: 13. Kolář, 33. Matejov – 10. Žák, 34. Kušej

FC FASTAV Zlín: Rakovan (46. Šiška) – Matejov (60. Nečas), Kolář, Procházka (46. Simerský), Vraštil (46. Cedidla) – Vakho (46. Hrdlička) Hlinka (60. Pedrito), Hrubý (60. Janetzký), Dramé (46. Tkáč) – Poznar (60. Fantiš), Reiter (60. Bobčík), trenér: Jelínek.

1. SK Prostějov: Mucha – Bala, Bartolomeu,(70.Hausknecht) , Omale (85.Sus) , Kopřiva ( 62.Koudelka), Žák (75. Vichta)  Kadlec,(70.Machynek )Bialek, Jiráček, Zapletal,(70.Stříž)  Kušej.

Do první šance utkání se dostali Prostějovští, střela Bartolomeua na zadní tyč však mířila vedle levé tyče. Po deseti minutách hry došlo k první změně ve skore.  Rozehrávajícího brankáře Rakovana napadal Kušej , takřka na čáře zlínskému brankáři  míč vypíchl a naservíroval jej Žákovi, který neměl problém uklidit do prázdné brány – 0:1.

Vedení hostům vydrželo jen tři minuty. Kolář si naskočil na dobře kopnutý rohový kop Hrubého a ve 13. minutě zápasu vyrovnal hlavičkou na 1:1.

V 17. minutě mohli jít do vedení Zlínští, ale Poznarova střela jen těsně minula tři tyče Muchovi brány. Ve 33. minutě se domácí radovali podruhé. Matejov navedl míč z levé strany, střelu mířící do rukou zasahujícího brankáře však v posledním okamžiku zasáhl bránící Bala ta nešťastně , že byl Mucha bezmocný.
Za minutu bylo opět vyrovnáno. Náběhem za obranu si o míč řekl dobře hrající Kušej , povedenou akci zakončil střelou na zadní tyč a vyrovnal stav utkání na 2:2.

Vedení hostům mohl v druhém poločase vrátit Kopřiva za faul v pokutovém území, jeho pokus ze značky pokutového kopu však Šiška zneškodnil.

Druhá půle pak byla celkově více  bojovná a  již příliš šancí ani na jedné straně nenabídla. Za zmínku stojí střela Poznara z dálky, se kterou si Mucha poradil, na druhé straně hlavička Bialka po rohovém kopu, ta však mířila do rukou Šišky. Stav utkání se tak již nezměnil.