1.sk prostějov  – fc slovan rosice 2:2 (0:0)

Mucha  – Machynek, Bialek, Schuster, Stříž, Jiráček, Omale , Kušej, Koudelka, Vlachovský, Žák

Střídali: Bárta, Sus, Bala, Bartolomoeu, Zapletal, Hausknecht, Vichta, Kadlec , Kopřiva

Rosice: Zádrapa , Černý, Zezula, Krejčí , Kršák  – Selinger, Šíp ,Praks , Novák, Pazourek  – Přerovský

střídali: Juran, Malár, Šíp, Koláčný, Šenk, Sedláček

Rozpačitý první poločas branku nepřinesl, hra domácího favorita utkání byla nemastná neslaná, houževnatě hrající hosté byli vyrovnaným soupeřem. Druhá již byla po fotbalové stránce lepší, přesto se vedení ujali trochu nečekaně hosté, když v 57. minutě potrestali chybu brankáře Bárty. Ten dostal nepříliš povedenou přihrávku od svého spoluhráče a při snaze míč rozehrát  trefil soupeře. Místo následného chycení míče do rukou se Bárta pokusil o další rozehrání avšak se stejným výsledkem – opět trefil na hranici pokutového území hostujícího hráče , který si s druhou nabídkou již poradil a hosté se ujali vedení. Za chvíli  bylo srovnáno. Míč u lajny vybojoval Koudelka, nacentroval na první tyč ,kde se prosadil zakončující Žák. Jen o chvilku později došlo k otočení výsledku pro domácí, dlouhý míč za obranu nezachytil hostující stoper, ve sprintu s Koudelkou byl pomalejší a když míč následně podběhl brankář hostů zívala na Koudelku prázdná brána. 2:1. Domácí během těchto minut ožili a konečně jich bylo plné hřiště. Hosté však přece jen srovnali. Pro míč si ve vlastním pokutovém území šel s hlasitým výkřikem brankář Bárta, hostující útočník byl však rychlejší a následovala penalta. 2:2.

Hodnocení trenéra Jarošíka: Naše poslední přípravné utkání , mělo být generálkou ale vlastně ani být nemohlo, protože pořád tady máme nějak hráče na zkoušku, které potřebujeme vidět, v tomto směru nám to u těch co zde zatím nejsou na pevno ukázalo jak na tom jsou a jsme moudřejší, pořádně to promyslíme a do pondělí bychom měli rozhodnout. Jinak samotné utkání přineslo okýnka v obranné fázi, je tam spousta nepřesností na míči, nedokážeme si přesně přihrát v té poslední části hřiště směrem dopředu, chybí tam zakončení. Takže stále je na čem pracovat, každý z kluků  musí začít u sebe, dát tam toho hodně víc. Možná dobře že jsme třeba nevyhráli nějak jednoznačně , takhle víme, že je potřeba hodně přidat a zlepšit ten přístup za týden v prvním kole ligy.