Změny v kádru – aktualizováno

Právě probíhající repre pauza přinesla mimo jiné také pohyb v kádru druholigových fotbalistů.

Kádr není nafukovací , přáním trenérů bylo po šesti odehraných kolech posílení stávající sestavy a aby mohl někdo přijít, musí  nejprve někdo odejít.  Do Kozlovic tak byl na hostování uvolněn pravý obránce Milan Kadlec, který přišel těsně před startem letošní sezony. Defenzivní  Martin Sus, jeden z posledních pamětníků prvního postupu bude do konce podzimní části sezony hostovat v Bohunicích. Roman Bala byl uvolněn do Uničova, kde pravděpodobně vytvoří silnou stoperskou dvojici s dalším hráčem SK Dominikem Straňákem.

Každá mince má dvě strany, na jedené jsou odchody, na druhé příchody. Prvním potvrzeným je JAN SCHAFFARTZIK , který ukončil své angažmá v Opavě. V Prostějově podepsal smlouvu do konce ročníku. Jedná se univerzálního fotbalistu, nemá problém nastoupit téměř na jakémkoli postu. Schopen je odehrát stopera nebo defenzivního záložníka, v sezoně 2016/2017 pomohl 14 góly Opavě k postupu do nejvyšší soutěže ..

V poslední přestupový den profi soutěží se podařilo vedení klubu i díky kontaktům Tomáše Hunala na Viktorku Žižkov přivést právě z pražského celku  JAKUBA URBANCE. Tento 29 letý obránce či záložník má na kontě více než sto druholigových startů v dresu Žižkova. Do Prostějova přichází na přestup.