Dohrávka odloženého utkání

Hřiště stadionu za Místním nádražím shledal při dnešní kontrole rozhodčí jako hře způsobilé, odehrání utkání 16.kola F:NL proti Spartě Praha je  tedy téměř jisté. Pokud se zásadním způsobem přes noc nezmění počasí, napadně sníh nebo bude výrazně mrznout bude výkop utkání v sobotu 4.12. ve 13:30.

Prostějovští fotbalisté budou chtít v utkání vrátit Spartě porážku z úvodu sezony. Výhra by znamela udržení se v horních patrech tabulky. Trenéři nebudou mít pro utkání k dispozici karetní hříšníky ( Machynek, Urbanec, Zapletal) nad složením jedenáctky bojovníků jetak hned několik otazníků.

Poslední soutěžní utkání roku 2021 má výkop naplánováno na 13:30 , pro vstup na stadion je třeba dodržet zpřísněné podmínky stanovené Manuálem LFA. S platností od pátku 26.11. je  NUTNÉ pro vstup na sobotní utkání F:NL se SPARTOU PRAHA mít  kromě platné vstupenky či permanentky také doklad k prokázání bezinfekčnosti u osob od 18ti let :

 • Potvrzení o provedeném očkování proti COVID-19 (minimálně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu)
 • Potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech

 

 • Negativní výsledek PCR testu (ne starší než 72 hodin) – tím se však mohou prokázat POUZE:
 • Osoby, které nemohou být ze zdravotních důvodů očkovány (tento fakt musí doložit potvrzením od lékaře či zápisem v registru ISIN).
 • Osoby, které aktuálně procházejí očkovacím režimem (konkrétně se jedná o tyto situace):
  a) od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu neuplynula doba 14 dnů, nebo
  b) v případě dvoudávkového schématu jí dosud nebyla podána druhá dávka očkovací látky a od aplikace první dávky očkovací látky neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky, nebo
  c) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu neuplynula doba 14 dnů.“
 • Mládež ve věku 12-18 let

Výjimku z výše uvedeného mají děti do 12 let, které neprokazují bezinfekčnost.

Noste  prosím respirátor

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít přes ústa a nos nasazen výhradně respirátor, a to minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu. Dále na diváky apelujeme, aby dodržovali veškerá platná protiepidemická opatření. Dle platného Manuálu je zakázáno použít sektory a prostory pro stání, všichni diváci musí využít prostor tribun k sezení, kapacita stadionu je omezena a také je zakázán prodej veškerého alkoholu včetně piva v areálu stadionu.