“A” tým zahájil přípravu

A tým se dnes sešel v novém kalendářním roce k prvnímu tréninku. Příprava na druhou polovinu soutěže bude dlouhá, čeká nás několi přípravných utkání, včetně účasti v Zimní Tipsport lize.

Trenérský trojúhelník Šmejkal, Šmarda,Vybíhal doplnil nově také Dušan Melichárek, který v Prostějově nastupuje jako nový trenér branářů. Tomáš Bureš nám v druhé polovině podzimní části soutěže na tomto postu pomohl, za to  mu patří velké poděkování, má však své civilní zaměstnání, kterému se potřebuje věnovat naplno.

Novou tváří v kabině je  na startu přípravy Vít NEMRAVA, doposud brankář Slovácka, který by měl u nás působit prozatím formou hostování. Ze Slovácka přichází na zkoušku také jednadvacetiletý  bek Libor PERNICA. Své místo v kádru se pokusí vybojovat zpět na podzim v Uničově hostující Roman BALA, kterého doplní se stejného klubu Adam  DITTMER. V Prostějově naopak již nebude pokračovat Martin Vlachovský a Marek Hausknecht vracející se zpět do Karviné, respektive Sigmy Olomouc. Trenéři do další části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepočítají ani s Radkem Smékalem, který dostal zelenou k hledání nového klubu. Otazník zatím vysí nad postem útočníka, kde po odchodu Žáka máme momentálně perzonální krizi. Útočníků je nedostatek všude, určitá jednání vedeme a je otázkou několika nejbližších dnů koho se podaří na důležitý post přivést.

Kádr na začátku přípravy: Bárta,Nemrava,Vichta,Bala,Urbanec Omale,Kopřiva,Stříž Bialek,Machynek, Schaffartzik,Sečkář,Jiráček, Schuster, Zapletal, Bartolomeu, Pernica, Dittmer, Kušej, Koudelka