Jihlava – Prostějov 1:0

FC VYSOČINA JIHLAVA –  1.SK PROSTĚJOV  1:0 (0:0)

Branky: 53. Zukal vlastní

ŽK: Lacko,Peřina – Kopřiva, Urbanec

ČK: 

Rozhodčí: Kvítek, Novák, Matoušek
Diváků: 353

Domácí: VEJMOLA – SVOBODA (76. MUSIL), KŘIŠŤÁL, KRČÍK, PÍSAČKA (24. SELNAR) – BELAID (60. ZOUBELE), TUREČEK – LACKO, KŘIVÁNEK (60. VEDRAL), PEŘINA – TALL (60. FILA).

Hosté: BÁRTA – ZUKAL, URBANEC, SCHAFFARTZIK, ZAPLETAL – HÖNIG (72. BIALEK), JIRÁČEK (84. AMOBI), OMALE (57. KOPŘIVA), KUŠEJ (84. STŘÍŽ) – BARTOLOMEU, KOUDELKA.
V souboji sousedů v tabulce se na Vysočině nehrál příliš pohledný fotbal. Šance si vytvářeli v podstatě jen domácí , ti mohli jít do vedení již na začátku, střela Svobody mířící do sítě však trefila jednoho z obránců Prostějova. V dalším průbehu utkání měli více ze hry domácí, brankář Bárta však držel naděje Hanáků na bodový zisk a v bráně předváděl fantastické zákroky. Ze strany Prostějova byla nejvíce nebezpečná střela Koudelky mířící těsne kolem horního rohu brány Vejmovy. Nejlepší muž utkání Bárta v druhém poločase pokračoval ve skvělém výkonu, nikdo z hráčů Jihlavy jej nedokázal překonat. Povedlo se to paradoxně až jeho spoluhráči Zukalovi, který míč mířící do pokutového území tečoval tak že hostující brankář již nedokázal reagovat. Druhá půle přinesla také spoustu osobních soubojů a tvrdé hry z obou stran. Branku však již diváci neviděli, Jihlava tak výhrou přeskočila v tabulce Prostějov. Ten na jaře ještě venku nebodoval.