1.SK PROSTĚJOV –  FC MAS TÁBORSKO 1:2  (1:1)

Branky: 45.Bartolomeu – 17.Tijani, 90. Mrsic

ŽK: Bialek – Navrátil , Krch

ČK:

Rozhodčí: Starý- Slavíček, Cichra
Diváků: 320

Domácí: BÁRTA – ZUKAL, OMALE (46. KOPŘIVA), HÖNIG (74. AMOBI), BIALEK (74. STŘÍŽ), SCHAFFARTZIK, JIRÁČEK, ZAPLETAL, BARTOLOMEU, KUŠEJ, KOUDELKA

Hosté: ZADRAŽIL – NAVRÁTIL, TUSJAK, HOLIŠ, JAVOREK, LIEPA, VOZIHNOJ (89. ŠPLÍCHAL), MEZERA, KOSEK (90+2. MACH), TIJANI (89. MRSIC), ROBAKIDZE (63. KRCH)

Utkání dvou rozdílných poločasů bylo k vidění v Prostějově. Úvodní dějství se neslo ve znamení hostů, ti byli lepší v pohybu, více nam míči, aktivnější a nebezpečnější. Zejména Tijany dělal obranně Hanáků značné potíže. Stav utkání se měnil v 17. minutě kdy v pokutovém území Jiráček dle názoru pomezního nedovoleně atakoval soupeře. Po chvilce váhání dal hlavní arbitr na svého kolegu a nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Tijany. Hosté byli i v dalším průběhu hry nebezpečnějším celkem. Do šaten se odcházelo za stavu 1:1 když ve 45 minutě Kušej obešel několik hráčů Táborska a do saostatného útoku poslal Bartolomea. Ten se nemýlil a srovnal. Téměř okamžitě se mohl sta znovu měnit ve prospěch hostů , Bárta však výborně zasáhl a zachránil domácí. Do druhé půle nastoupil v domácích barvách jiný tým. Najednou byl Prostějov aktivní, v pohybu, vytvářel si pohledné akce. Ani jedna však nevedla ke vstřelení branky. Co se nepovedlo domácím, povedlo se hostům. V nastaveném čase zůstal po centru ze strany v pokutovém území osamocen Mrsic, který byl na hřišti sotva pár vteřin a svým napůl akrobatickým skokem dokázal změnit směr letu míče do protipohybu brankáře Bárty. 1:2  a závěrečný hvizd sudího Starého.