1.SK PROSTĚJOV – FK VARNSDORF 0:4  (0:1)

Branky: 35. a 51. Radosta , 65.Schon , 90.Dordič

ŽK:

ČK:

Rozhodčí: Krejsa, Melichar, Rosický
Diváků: 380

Domácí: BÁRTA – STŘÍŽ, SCHAFFARTZIK, BIALEK, URBANEC – KUŠEJ, JIRÁČEK, KOPŘIVA, HÖNIG (55. PÍCHAL) – BARTOLOMEU (75. AMOBI), KOUDELKA (68. ZUKAL)

Hosté: VAŇÁK – BÍNA (46. HEPPNER), KOUŘIL, M. RICHTER, KUBISTA, O. BLÁHA (86. HUŠEK) – ONDRÁČEK (59. SCHÖN), RADOSTA (74. PAJKRT), RUDNYTSKYY (59. KOCOUREK) – DORDIĆ, D. ŽÁK

Kalich hořkosti až do samotného dna si v jarní části  soutěže musí vypít prostějovští příznivci. Plány na rozloučení se s diváky dobrým výkonem se změnily v noční můru a výsledek 0:4 snad netřeba více komentovat. Na vážnější šanci se čekalo téměř 30. minut po kombinaci ve vápně hostů mířila koudelkova rána vedle. Hosté se nikam dopředu zbytečně nehnali, na domácí straně byl aktivní nejvíce Kušej, jinak bylo k vydění spousta chyb a nepřesností. Skore se měnilo v minutě 35. kdy střela mířící mimo tři tyče byla tečována jedním z domácích mimo dosah Bárty. Zbyvající část poočasu se odehrála v poklidu. Do druhé půle nastoupily hosté aktivně, bylo jich plné hřiště a prostějov jen přihlížel krásným akcím. Jednu takovou zakončil v 51. minutě Radosta na 2:0 a když o chvíli později Schon prch domácí obraně zvýšil na 3:0 bylo s hanáky zle nedobře. Alespoň snižit mohl z pokutového kopu nejleší domácí hráč Kušej, jeho ránu však Vaňák lapil. Na druhé straně se v poslední minutě z penalty nemýlil Dordič a stanovil tak konečný výsledek na 0:4 z pohledu Hanáků