F:NL živě na SPORTTOTAL.CZ

Fanoušci klubů FORTUNA : NÁRODNÍ LIGY se mohou od nové sezóny 2022/2023 těšit na všechna utkání svého oblíbeného klubu. Poprvé v historii druhé nejvyšší soutěže budou  diváci mít možnost sledovat všechna utkání živě na internetu.

“Jsme rádi, že naše jednání s výhradním držitelem práv, společností Pragosport, byla úspěšná a můžeme tak od nové sezóny fanouškům naservírovat hodiny skvělé fotbalové podívané plné zajímavých gólů a situací. Věříme, že si u nás každý fotbalový fanoušek přijde na své a užije si živě sledování svého oblíbeného klubu. Ostatně samotné kluby druhé ligy nám v přípravě tohoto projektu velmi pomohly se zajištěním infrastruktury a rád bych jim a LFA poděkoval za proaktivní a vstřícný přístup k naší spolupráci.” říká jednatel společnosti LOKO TRANS Media s. r. o. (LT Media) Radek Pivoňka a dodává, že na sporttotal.cz se bude vysílat minimálně 7 zápasů F:NL z každého kola. Osmé utkání bude i nadále nabízet ve svém vysílání ČT Sport.

Na platformě sporttotal.cz budou zápasy snímány automatickými kamerami, které jsou vybavené umělou inteligencí a speciálními algoritmy. Ty umožňují vysílání fotbalového přenosu ve full HD rozlišení a bez nutnosti zajištění produkce přímo na místě.

“Do budoucna plánujeme přinášet divákům přenosy také z dalších soutěží v ČR a v zahraničí. Fotbalový obsah budeme vysílat také z domácího poháru MOL Cup a aktuálně jednáme o zajištění práv na utkání z jedné ze západních soutěží” pokračuje Radek Pivoňka.

ZDE si můžete najít zápas svého oblíbeného klubu a sledovat zápas živě.