Prostějov – Chrudim 1:1

DALŠÍ DOMÁCÍ ZTRÁTA

1.SK PROSTĚJOV – MFK CHRUDIM 1:1

Branky: 54.Zapletal – 63.Kodýtek

ŽK: Bialek , Elbel, Stříž – Kesner ,Firbacher

ČK: 

Rozhodčí: Ulrich, Šimáček, Mojžíš
Diváků: 680

Sestavy

DOMÁCÍ:KRYNSKYJ – BLAHUTA, BIALEK, SCHAFFARTZIK, ELBEL (46. M. ZAPLETAL) – VLACHOVSKÝ (46. STŘÍŽ), M. MACH (89. GÁČ), KULIG, KUŠEJ – KOUDELKA (87. BARTOLOMEU) – PÍCHAL (64. PINC).

HOSTÉ: FLODER – HAŠEK, JANČURA (81. HARUŠŤÁK), KESNER, ŘEZNÍČEK – VRÁNA (90+2. JULIŠ), ZÁVIŠKA, PRŮCHA, SKWARCZEK – KODÝDEK (71. KEJŘ), JEDLIČKA (81. FIRBACHER).

 

První poločas byla aktivnější hostující Chrudim, hrálo se však bez výraznějších šancí na obou stranách Chrudim měla o něco více ze hry, ale zahrozila jen po akci Vrány, v bráně domácích však stál pozorný a klidem vyzařující Krynskyi.

Po přestávce Hanáci zvýšili aktivitu, pomohlo i střídání a najednou se hrálo nahoru dolu a přicházeli i šance. Aktivní byl zejména domácí Kušej,jednu z jeho střel Floder vyrazil a dobíhající  Michal Zapletal uklidil míč pravou nohou do sítě.

Chrudim se ihned vrhnula k vyrovnání , Skwarczek  při své šanci minul branku, ale o chvíli později už se Východočeši prosadili. Vrána se na kraji hřiště prosadil , nacetroval do vápna kde bylo hned  několik volných hráčů a osamocený  Kodýdek pak hlavou nedal Krynskému šanci.

Vrátit vedení na stranu domácích mohl kušej, poté co unikl hostující obraně však mířil na zadní tyč těsně mimo. Branková konstrukce pak zastavila míč při trestném kopu stejného hráče – zde se Floder pouze ohlédl, zasáhnout by neměl šanci. Další výraznější šance už nepřišla a tak se na stadionu Za místním nádražím zrodila asi spravedlivá remíza.